foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 

3 Copy         


ZDJĘCIA

FILMY
1    https://youtu.be/JY_tUCwA63Q           2)  https://youtu.be/quRB7V5R3ak   
3)  https://youtu.be/sCnRBtGUg9I               4)   https://youtu.be/okBEsYE8kxo      

W dniu 16 grudnia 2022 r. odbył się Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Strzyżewie. Święto szkoły rozpoczęła dziękczynna msza św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zarzeczu Łukowskim, którą koncelebrował ksiądz Kazimierz Momont. Część oficjalna uroczystości, w wykonaniu uczniów naszej szkoły, rozpoczęła się w sali gimnastycznej o godz. 9.30.

Pani Renata Zaremba – dyrektor szkoły, serdecznie powitała licznie przybyłych gości, przedstawicieli władzy samorządowej, dyrektorów szkół, instytucji państwowych i ośrodków kultury, byłych i emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły, absolwentów, kadrę pedagogiczną, rodziców, młodzież i dzieci oraz mieszkańców okolicznych wiosek.

Święto Szkoły swoją obecnością uświetnili między innymi: zastępca Wójta Gminy Łuków – p. Wojciech Szczygieł, dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego – p. Bogdan Wiącek, sekretarz Gminy Łuków – p. Janusz Jezierski, Przewodniczący Rady Gminy Łuków – p. Tadeusz Federczyk, wieloletni dyrektor szkoły – p. Janusz Kozłowski, pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej Filia w Strzyżewie – p. Barbara Siemionek, sołtys wsi Strzyżew –  p. Barbara Kępka, Przewodnicząca Rady Rodziców – p. Marianna Wereszczyńska, byli Przewodniczący Rad Rodziców: p. Małgorzata Wereszczyńska, p. Teresa Konieczna,  p. Barbara Krzyszczak, p. Sławomir Bojar oraz p. Stanisław Mądry. Sponsorami uroczystości byli: Bank Spółdzielczy w Łukowie, firma „Żwirkop”, Firma „Inter – Com” z Łukowa, Sklep Spożywczo – Przemysłowy Janusz Wiśniewski ze Strzyżewa oraz firma „PCRT Reklama”  z Łukowa.

Jubileuszową, uroczystą akademię rozpoczęła pani dyrektor – Renata Zaremba, która w  kilku słowach przypomniała zebranym najważniejsze wydarzenia z ostatnich 50 lat związane z funkcjonowaniem i rozbudową szkoły w Strzyżewie oraz osoby, które na przestrzeni lat tworzyły kadrę dyrektorską i pedagogiczną. Podkreśliła, że historia szkoły to powód do dumy, a obchodzony jubileusz jest okazją do wyrażenia słów uznania wszystkim, którzy byli zaangażowani w proces kształcenia młodzieży w tej szkole. W programie artystycznym wystąpili uczniowie naszej szkoły, począwszy od najmłodszych aż do uczniów klas starszych. Na koniec nie zabrakło też słodkiego akcentu - ufundowanego przez Radę Rodziców jubileuszowego tortu, którym zostali poczęstowani wszyscy uczestnicy uroczystości. W ten symboliczny sposób mogliśmy podziękować sympatykom i przyjaciołom szkoły, którzy z dużym zaangażowaniem wspierali naszą szkołę i pracowali na jej kolejne sukcesy. Zainteresowani mogli też pozostawić swój wpis w wystawionej księdze pamiątkowej oraz zapoznać się z okolicznościowymi wystawami fotograficznymi, prezentującymi zdjęcia z historii naszej placówki, przepiękne prace naszych uczniów oraz dyplomy i puchary za osiągnięcia sportowe. Nasi goście otrzymali również pamiątkowe foldery przedstawiające historię szkoły Podstawowej w Strzyżewie oraz słodkie pierniczki, upieczone i udekorowane przez uczniów naszej szkoły.

16 grudnia 2022 r. był radosnym dniem pełnym wrażeń, przemiłych życzeń, wspomnień i powrotów do przeszłości. Po uroczystości wszyscy goście zostali zaproszenia do świetlicy szkolnej na pyszny wigilijny bigos oraz słodki poczęstunek i wspomnienia przy kawie  i herbatce.

 

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2023 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok