foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

333097615 5987199528042254 5754372507612239587 n

 GALERIA

24 lutego, uczniowie z klasy VIII, wzięli udział w charytatywnej akcji pt. "Dajmy kosza przeciwnościom" i zagrali w meczu koszykówki. Przeciwnikami byli Biegacze Pomagacze z Fundacji Cegiełkowo! Mimo, że drużyny walczyły przeciw sobie, to ostatecznie grały do wspólnego kosza, gdyż celem akcji była pomoc naszemu koledze z Gołaszyna - Jakubowi Wierzbickiemu, który urodził się bez prawej dłoni i części przedramienia. Kuba i jego TEAM zbierają fundusze na elektroprotezę ręki.

Spotkanie otworzyła pani Dyrektor - Renata Zaremba, która powitała gościa głównego - Kubę i wszystkich uczestników charytatywno - sportowego spotkania. Następnie pan Jarek Borek rozpoczął mecz i podczas jego trwania dzielnie pełnił funkcję sędziego. Nie znaczy to wcale, że nasi uczniowie mieli fory. O, nie, nie...! Mecz był zacięty. Biegacze Pomagacze, a z nimi Kuba, grali ostro. Ósmoklasiści tym bardziej walczyli. Nie poddali się i wygrali. W nagrodę otrzymali czek w wysokości 2500 zł, który przekazali Kubie, by mógł spełnić swoje marzenie.

Szkolne Koło Caritas także dołożyło swoją cegiełkę. Wolontariusze w tym tygodniu sprzedawali deserki. Zysk ze sprzedaży postanowili przekazać Kubie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej akcji w naszej szkole. Naszym kolegom i koleżankom ze szkoły dziękujemy za kibicowanie!

Klasie ósmej i panu Jarkowi - za Waszą postawę! Za to, że zmęczeni po całym tygodniu nauki i pracy, pokazaliście młodszym kolegom i koleżankom, że warto nieść innym bezinteresowną pomoc.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2024 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok