foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 

DSC01134 CopyDSC01131 Copyz

zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

W dniu 28 września 2023 roku mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w bardzo ciekawej wycieczce, która pozwoliła nam poznać kuluary naszego Sejmu i Senatu.  Uczniowie mieli okazję zobaczyć  miejsca, w których zapadają najważniejsze  dla Polski decyzje.

Wyjazd ufundował poseł na sejm pan Krzysztof Głuchowski, który również nam towarzyszył wraz z panem Andrzejem Komorowskim oraz panią sołtys Barbarą Kępka. Dodatkową atrakcją był pyszny obiad zjedzony w restauracji sejmowej. Jak to miło, że są osoby, które pamiętają o uczniach naszych małych szkół. Taka lekcja w terenie liczy się potrójnie.

Dodatkowo skorzystaliśmy z okazji oraz pięknej pogody i odwiedziliśmy Wilanów, siedzibę Jana III Sobieskiego, który równo 340 lat temu dokonał odsieczy Wiednia.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2023 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok