foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

akcja żonkile 119 kwietnia uczniowie klas VI, VII, VIII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile. Tego dnia przypada  rocznica wybuchu  powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej. Akcje tą corocznie organizuje Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.  

W tym roku ,o tym wydarzeniu nie pozwoliła nam zapomnieć p. Basia Siemionek z Biblioteki Publicznej w Strzyżewie  zapraszając  nas na wspólne upamiętnienie tego wydarzenia. Podczas spotkania w bibliotece mogliśmy obejrzeć film przypominający o wydarzeniu z 1943 roku i wykonać żółte żonkile, które są symbolem zbiorowej pamięci. 

Akcji od początku towarzyszy hasło "Łączy nas pamięć", które podkreśla siłę wspólnoty, znaczenie solidarności, potrzebę dialogu ponad podziałami.

8e618f68 1dea 400f 84a4 a18a6e5f6a72    akcja żonkile 2  akcja żonkile 3

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2024 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok