foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 dietetyk 4

24 kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty dla uczniów klas VI-VIII dotyczące zdrowego odżywiania, które poprowadziła Pani dietetyk Magdalena Kaźmierak – Sadło. Zajęcia przeprowadzone były w ramach programu ekologiczno - profilaktycznego Żyj zdrowo w bliskości z przyrodą i bądź sobą”.

Warsztaty były niezwykle pouczające i stanowiły cenne źródło wiedzy na temat znaczenia właściwego żywienia dla naszego zdrowia i  samopoczucia.

Uczniowie poznali 7 filarów zdrowego trybu życia. Mieli również okazję dowiedzieć się, jak skomponować zrównoważoną dietę bogatą w niezbędne składniki odżywcze oraz jak unikać niezdrowych nawyków żywieniowych. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusjach, zadawali wiele wartościowych pytań i dzielili się swoimi doświadczeniami żywieniowymi. Mamy nadzieję, że  uczniowie wyciągną wnioski ze spotkania i będą żyć świadomie, cieszyć się zdrowiem oraz czerpać radość z życia.

dietetyk 1dietetyk 2dietetyk 5 dietetyk 6                dietetyk3

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2024 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok