foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

ZESPÓŁ MUZYCZNY

Człowiek ma w sobie milczenie morza, zgiełk ziemi i muzykę powietrza. Tagore Rabindranath

ZOBACZ

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ZOBACZ

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]


Premier i MEN zapowiedzieli przedłużenie nauki zdalnej klas 1-8 do przerwy świątecznej, która rozpocznie się 23 grudnia. Następnie, tuż po Nowym Roku planowane są ferie zimowe (4 - 17 stycznia). W związku z powyższym uczniowie wrócą do szkół na 2 tygodnie przed klasyfikacją półroczną (rada klasyfikacyjna odbędzie się 28 stycznia). Do Świąt zostało nam 4 tygodnie.
Proszę uczniów o solidne podejście do zdalnych lekcji, aktywność, odrabianie prac domowych, udział w zdalnych sprawdzianach, pracach klasowych. Chcielibyśmy, aby każdy uczeń był na półrocze klasyfikowany a do tego niezbędne są oceny i udział w lekcjach. Unikanie lekcji, odpowiedzi czy sprawdzianów spowoduje nieklasyfikowanie lub wystawienie oceny niedostatecznej a co się z tym wiąże konieczność zaliczenia całego materiału z I okresu. Myślę, że nikt tego nie chce. Uczcie się, bądźcie solidni. Proszę również rodziców o motywowanie dzieci i nadzorowanie zdalnej nauki.
Życzę zdrowia i pomyślności w Nowym Roku Janusz Kozłowski

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

Plakat Narodowy Spis Powszechny Copy

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2021 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok