foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

278346569 7081959651877999 7151897207861697250 nŚwięta Wielkanocne to najważniejsze święta w życiu każdego chrześcijanina. Są one okazją do uroczystej celebracji Paschy Pana oraz do wspólnego rodzinnego świętowania. My w szkole czujemy się jak w rodzinie, dlatego 12 kwietnia 2022 roku podczas uroczystego apelu mieliśmy okazję poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Nie obyło się również bez wzmianki w formie przekazu tanecznego o sytuacji na Ukrainie. Poprzez taniec dzieci pokazały, że są całym sercem ze swoimi rówieśnikami z Ukrainy

ZDJĘCIA

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok