foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

   IMG 3329 Kopiowanie  ZDJĘCJA

Z okazji Dnia Chłopaka, dnia 29.09.2021 r., odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki ,,Arkabos” w Łukowie.

W wycieczce wzięło udział 41 dzieci z klas 0 - 3 pod opieką nauczycieli: p. Marty Antoniuk, p. Ewy Jurek, p. Beaty Litwin, p. Beaty Zarzyckiej - organizatora wyjazdu. 

Celem wycieczki  było rozwijanie i doskonalenie sprawności  ruchowej, zręczności a także integracja dzieci z klas 0 - 3. W czasie dwugodzinnego  pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo, dla  dzieci były przygotowane przez Centrum Zabaw ulubione przekąski. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania z tym niezwykłym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wszyscy wrócili do szkoły.

Plakat Narodowy Spis Powszechny Copy

2021 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok