foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

DZIEŃ JEZ 21 5 CopyW dniu 28 września w naszej szkole obchodzony był Europejski Dzień Języków Obcych. W tym roku w ramach tego święta każda klasa wzięła udział w projekcie językowym, który polegał na przygotowaniu informacji, plakatu bądź prezentacji na temat wylosowanego przez klasę/ grupę państwa europejskiego. Do wyboru byłe takie kraje jak: Polska, Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy, Rosja, Wielka Brytania. Podsumowaniem projektu była prezentacja na forum szkoły przygotowanych przez siebie informacji. Zapraszam do oglądania relacji😊 ZDJĘCIA

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok