foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

ZDJĘCIA

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły po raz kolejany wzięli udział w akcji Narodowego Czytania. Tegoroczna 10. już edycja zaplanowana była na sobotę 4 września. Prezydent RP zaproponował do czytania utwór pt. „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

W naszej szkole włączyliśmy się w akcję Narodowego Czytania w piątek 3 września na wszystkich lekcjach języka polskiego. W młodszych klasach tekst czytali nauczyciele, w starszych -  nauczyciele i uczniowie.

 Nasze dodatkowe działania to: zapoznanie z twórczością Gabrieli Zapolskiej oraz treścią utworu „Moralność pani Dulskiej” poprzez wykonanie gazetki ściennej na szkolnym korytarzu.

Oprac. Renata Zaremba

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok