foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

Tegoroczna edwakacje z angielskim 6ycja Wakacji z angielskim odbyła się w ramach projektu „English Club” na realizację którego zostały pozyskane środki z fundacji Wawel z Rodziną. Wzorem lat ubiegłych zajęcia odbywały się we współpracy z Gminną Biblioteką w Strzyżewie, która użyczyła nam swoich pomieszczeń, a pani  bibliotekarka Barbara Siemionek z zaangażowaniem włączyła się w opiekę nad dziećmi. Zajęcia odbywały się od 24 czerwca do 03 lipca.Przez ten czas chętne dzieci uczestniczyły w zajęciach językowych z native speaker Stephen Nunn- ucząc się i trenując znajomość języka angielskiego a także spostrzegawczość, spryt i refleks w grach zespołowych.

 Dodatkową atrakcją były ogólnodostępne zajęcia fit-dance prowadzone przez profesjonalną trenerkę p. Sylwię Mateńkę-Woch, w trakcie których można było się trochę zmęczyć, zadbać o formę, trochę pobawić ,jak również nauczyć układów tanecznych bądź zmierzyć się z czaczą. Mamy nadzieję że wszyscy świetnie się bawili i będą nas wspierać swoją energią również w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.;*))

 Nagrodą za codzienną obecność na zajęciach była wycieczka do wioski indiańskiej „Hantajo” w Borzychach.

 

                                                                  Organizatorzy:

                                                                                                             Mgr Ewa Niewęgłowska

Biblioteka Gminna w Strzyżewie

Gmina Łuków

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2020 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok