foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

warsztaty z ceramiki CopyWarsztaty z ceramiki

GALERIA

 

            Uczniowie kas IV, V i VI uczestniczyli w kreatywnych zajęciach lepienia z gliny. Podczas zajęć Pani Monika – właścicielka pracowni ceramiki pokazała uczestnikom warsztatów jakie możliwości daje glina, omówiła techniki lepienia i zachęciła do stworzenia czegoś wyjątkowego. Wszyscy z wielkim zapałem zabrali się do tworzenia niepowtarzalnych dzieł, według własnej wyobraźni. To były zajęcia, które cieszyły każdego.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2020 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok