foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

Karnawał to miły czas zabaw i balów, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 20 stycznia 2021 roku. Uczniowie klasy 2 przyszli do szkoły przebrani za różne postaci z filmów lub bajek. Uroczystość odbyła się w klasie, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

IMG 1828 Kopiowanie

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

Plakat Narodowy Spis Powszechny Copy

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2021 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok