foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

Pod takim hasłem 17 marca 2021r. w klasie 2 były przeprowadzone zajęcia edukacyjne. Na zakończenie tematyki zdrowotnej, dzieci z przyniesionych przez siebie produktów, wykonywały zdrowe kanapki. Zanim jednak przystąpiły do zadania dowiedziały się, że piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej jest wskazówką dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez długie lata.

Przystępując do pracy uczniowie pamiętali o zachowaniu higieny i bezpieczeństwa podczas robienia kanapek. Wszystkie dzieci starały się, aby kanapki były nie tylko kolorowe i piękne, ale także pyszne i pełne witamin.

Dzięki takim zajęciom uczniowie kształcą w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijają kreatywność, wyobraźnię i dbałość o higienę podczas spożywania posiłku.

IMG 1955 Kopiowanie

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok