foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

1 czerwca klasa I obchodziła Dzień Dziecka. Ogromną niespodziankę sprawili dzieciom rodzice, pięknie dekorując klasę i przygotowując przyjęcie oraz balony. Zabawom i atrakcjom nie było końca. Wielkim powodzeniem cieszyła się wata cukrowa, którą zapewniła mama Dawida.  Również pizza wszystkim smakowała.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie, tak ważnego dnia, w życiu każdego dziecka.

ZDJĘCIA

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok