foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

ANDRZEJKI 5 CopyZabawy i wróżby andrzejkowe

 GALERIA

Członkowie SKO i SU wraz z opiekunami przygotowali 29 listopada dzień wróżb andrzejkowych. Na każdej przerwie, na górnym korytarzu można było spotkać się z wróżkami i poznać swoją przyszłość,  odczytać pierwszą literę imienia ukochanego lub ukochanej, dowiedzieć się kim będę,  poznać imię przyszłego chłopaka czy dziewczyny, dowiedzieć się, która z panien wyjdzie pierwsza za mąż. Na każdego uczestnika zabawy  czekała loteria fantowa – każdy los wygrywa. To był czas radości, magii i wróżb. Wszystko jednak z przymrużeniem oka, „przecież to tylko zabawa”, ale… Andrzejki mają niezaprzeczalnie charakterystyczny klimat.

Zmieniły się też andrzejki, które dzisiaj stały się przede wszystkim zabawą i... doskonałym pretekstem do niej. I tak traktujmy również nasz przewodnik po najpopularniejszych andrzejkowych wróżbach!

2020 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok