foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

277799264 7082583688482262 1152616078914964915 nSamorząd Uczniowski w naszej szkole jest naaaaaajlepszym samorządem na świecie! "My nie rzucamy słów na wiatr!" Tak mówią! Pewnego dnia ogłosili "Szkolny Dzień Bezguścia!" Była to okazja, by nie zastanawiać się długo nad tym, co rano założymy na siebie, lecz wybrać z szafy ubrania zuuuupełnie niepasujące do siebie.

Wszystkie kolory, wzory, połączenia, nawet te najbardziej dziwaczne, były w tym dniu dozwolone. Pamiętaliśmy oczywiście o tym, aby nasz strój był przyzwoity.

Po tym dniu wszyscy doszliśmy do wniosku, że na co dzień nasi Uczniowie mają gust i potrafią schludnie i elegancko ubrać się do szkoły!

 ZDJĘCIA

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok