foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 

konkurs dbam 1Pamiętamy i o naszą Ziemię dbamy!

By zwrócić uwagę na potrzebę podjęcia pilnych działań na rzecz ochrony przyrody, wykonaliśmy w naszej szkole tematyczną gazetkę.

Musimy pamiętać, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem i domem. Uczniowie z naszej szkoły, z okazji Światowego Dnia Ziemi, wzięli również udział w konkursie plastycznym pt. "Dbam o przyszłość z OZE", który został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Poniżej gazetka oraz prace naszych zdolnych uczniów

 

dzien ziemi 1dzien ziemi 2dzien ziemi 3

dzien ziemi 4dzien ziemi 5

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok