foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 

W dniach od 26 kwietnia do 28 kwietnia 2022 r. uczniowie klas ósmych wzięli udział w "Lubelskiej Próbie przed Egzaminem Ósmoklasisty". Mogli w ten sposób sprawdzić swoją wiedzę, zwrócić uwagę na zadania, z którymi mieli kłopot i wyciągnąć wnioski, co jeszcze należy powtórzyć przed właściwym egzaminem, który już niebawem.

egzamin 1 egzamin 2 
egzamin 3   egzamin 4

 

2022 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok