foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 ZDJĘCIA

 

Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” – Jan Paweł II

Walentynkowy dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. A to wszystko za sprawą Wiktorka - małego chłopczyka, który bardzo potrzebował naszej pomocy. To dla niego, 14 lutego, wspólnie z nauczycielami bawiliśmy się, śpiewaliśmy, tańczyliśmy, a przede wszystkim zbieraliśmy pieniążki na operację i rehabilitację jego nóżek. Dobro wraca, a czynione takimi siłami - sercem i zaangażowaniem dzieci i młodzieży, powróci ze zdwojoną mocą.

                 Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za Wasze wielkie serca i zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy dla Wiktorka! Gorące podziękowania płyną w stronę Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunami są p. Marta Polkowska i p. Małgosia Nieroda oraz dla Szkolnego Koła Caritas  i naszej pani Basi Niedziółka.

                 Rodzice! Wam dziękujemy za to, że nie żałowaliście pieniążków i przygotowaliście pyszne smakołyki na charytatywny kiermasz.

                 Kochani Uczniowie! Droga Młodzieży! Wasze malutkie i młode serduszka wypełnione są po brzegi miłością i chęcią niesienia pomocy innym ludziom. Oby tak pozostało, bo jesteście wspaniali. Bez Was ta inicjatywa by się nie udała! To dzięki Wam na konto Wiktorka wpłynęła tak wysoka kwota.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2023 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok