foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

344730635 2019952675002575 8750501467604011043 n Copy     ZDJĘCIA

 

28.04.2023 r., w naszej szkole, odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który wpisuje się w coroczny kalendarz uroczystości szkolnych i jest wspaniałą okazją do pokazania wszystkim uczniom, jak ważną rolę i znaczenie mają takie słowa jak – Ojczyzna czy Patriotyzm.

W tym dniu cała społeczność szkolna pamiętała o odświętnym, galowym stroju. Uczniowie, a także przedszkolaki, poprzez przygotowany montaż słowno-muzyczny, starali się przybliżyć wszystkim to ważne wydarzenie z historii naszego kraju. Była to okazja do chwili refleksji nad tym, co kiedyś się wydarzyło oraz pielęgnowania patriotyzmu.

Młodzież i dzieci zaprezentowały się przepięknie!.

Korzystając z okazji, że wszyscy zebraliśmy się razem, pani Marta Polkowska podziękowała wszystkim Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom za udział w zbiórce monet dla Wiktorka Jankowskiego z Turzych Rogów. Każdej klasie wręczyła imienne podziękowanie!

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2023 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok