foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 

      383358751 287686557457102 3902772064874997435 n Copy

Po raz kolejny uczniowie klas VII i VIII 25 września 2023 roku uczestniczyli w pokazach naukowych z chemii na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Zajęcia prowadzone w formie pokazów, często również przy asyście młodzieży są doskonałym pomysłem na rozwijanie myślenia naukowego, samodzielnego działania i dociekania założeń teorii naukowych.

Podczas pokazów chemicznych prowadzone są najbardziej spektakularne, wybuchowe doświadczenia, które pomagają w zapamiętaniu wiedzy zdobytej w szkole. Uczniowie, obserwując wiele ciekawych doświadczeń chemicznych, przekonali się, że chemia może być „kolorowa, wybuchowa, zaskakująca” i da się lubić.
W Pracowni Zoologicznej UMCS uczestnicy wycieczki mieli okazję wziąć udział w warsztatach, których tematem była różnorodność świata zwierząt. Zwiedzili również Muzeum Zoologiczne, które jest uczelnianą placówką funkcjonującą na Wydziale Biologii i Biotechnologii. Zgromadzone tam zbiory ekspozycyjne prezentują faunę z całego świata.
Oczywiście nie mogło zbraknąć czegoś dla ciała, czyli zajęć wychowania fizycznego w Strefie Wysokich Lotów, gdzie uczestnicy wyjazdu mogli potwierdzić swoją koordynację, sprawność fizyczną oraz spełnić marzenia o lataniu i pokonaniu grawitacji.
Mamy nadzieję, że takie wyjazdy zaszczepią w naszych uczniach chęć poznawania największych sekretów nauki.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2023 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok