foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!SPORT

Naszą mocną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa.

ZOBACZ

KOŁO TANECZNE

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

ZOBACZ

FACEBOOK

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ NAS

SZKOLNE KOŁO CARIAS

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

ODWIEDŹ NAS

POGODA

ODWIEDZIŁO NAS:

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

 

384275074 9850167561723847 735961855537052275 n CopyKlasa VII, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, przystąpiła do projektu z języka polskiego. Tym razem uczniowie mieli za zadanie przedstawić losy głównego bohatera opowiadania Ernesta Hemingwaya pt. "Stary człowiek i morze" w formie plakatu wykonanego dowolną techniką plastyczną. Santiago - bohater naszej lektury,

nie poddając się przeciwnościom losu, postanawia wypłynąć w morze i złowić wielką rybę. Nazywany przez mieszkańców wioski, w której mieszka - "salao", czyli pechowiec, pragnie udowodnić sobie i innym, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Historia ukazana w książce jest piękna i krzepiąca. Przywraca wiarę w człowieka, którego „można zniszczyć, ale nie pokonać”.

Uczniowie klasy VII wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem, pracowali sumiennie nad swoimi projektami. Sami zaprojektowali swoje plakaty i przygotowali niezbędne materiały.

Zasłużyli na najwyższe oceny.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

DZWONKI

8.00 -8.45

8.55 - 9.40

9.50 - 10.35

10.50 - 11.35

11.50 - 12.35

12.45 - 13.30

13.35 - 14.20

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2024 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok