foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

DROGOWY ZAWRÓT GŁOWY 3 Copy28 listopada 2019 roku uczniowie z klas 0 –III mieli okazję oglądać i aktywnie uczestniczyć w spektaklu pt. „Drogowy zawrót głowy” w wykonaniu aktorów ze studia artystycznego” Akada”:
Mała Krysia, która nie słuchała nikogo, z podniesioną głową maszerowała do szkoły, nie przestrzegając zasad ruchu drogowego. Spotkała Pana Policjanta, który pouczył ją odnośnie zasad prawidłowego poruszania się po jezdni. Jednakże Krysia szybko zapomina o lekcji, jaką dostała, aż do wieczora… Kiedy we śnie przeniosła się do niezwykłej krainy, pełnej dziwnych stworzeń, które żartowały z dziewczynki i nie rozumiały, jak można łamać zasady ruchu drogowego. Krysia, aby wrócić do domu musiała pokonać drogę, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dziewczynka nie potrafiła sama rozwiązać problemu, gdyż nigdy się do nich nie stosowała, i potrzebowała pomocy dzieci…

GALERIA

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2020 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok