foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

sdtm 1 CopyŚwiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM)

GALERIA

(ang. World Multiplication Table Day) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. 9. edycja akcji (ŚDTM 2019) odbyła się 4 października 2019. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. W naszej szkole również obchodziliśmy ten dzień. Uczniowie klasy VIII bardzo chętnie włączyli się do akcji. Udekorowali górny korytarz, gdzie w piątek każdy uczeń oraz pracownik szokoły mógł sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia. Wszystkie klasy z zaangażowaniem włączyły sie do obchodów. W tym roku do akcji dołączyło ponad 5 tys. szkół, nasza szkoła została zapisana pod numerem 557. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

 

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2020 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok