foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Szkoła na medal!

Edukacja -Wychowanie -Sport - Rozrywka - jesteśmy dla WAS !!!

"Istnieją tylko dwie trwałe rzeczy, które mamy nadzieję dać naszym dzieciom. Jedna to korzenie, druga - skrzydła"

                                                                           [H. Carter]

  GALERIA ZDJĘĆ

spotkanie z policjantem 6 Copy Copy24 października 2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie asp. Adrianem Gryczką.  W zajęciach uczestniczyły dzieci z klas „0” – III. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego, zwrócenie uwagi nas obowiązek noszenia odblasków oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci. Pan policjant przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się 
 o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu zadawały pytania jak i chętnie dzieliły się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza znajdzie zastosowanie w praktyce.

FILIA TURZE ROGI

tr

E - DZIENNIK

DZIENNIK

GMINA ŁUKÓW

GŁ

2020 Copyright Zespół Szkół w Strzyżewie by JZ Rights Reserved

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok